crosssearch

Marmari Beach

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel s klidnou atmosférou byl dostavěn v roce 2004, je vzdálen asi 10 km od letiště a 14 km od centra hlavního města Kos town. Nachází se přímo ve vesničce Marmari. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, které chtějí prožít klidnou dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel s klidnou atmosférou byl dostavěn v roce 2004, je vzdálen asi 10 km od letiště a 14 km od centra hlavního města Kos town. Nachází se přímo ve vesničce Marmari.

Naše mínění

Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, které chtějí prožít klidnou dovolenou.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, pool bar, restaurace, minimarket, dětské hřiště, tři velké venkovní bazény a k dispozici je i dětský bazén. Pronájem trezoru na recepci (za poplatek). Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Pláž

Dlouhá písečná pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu. Přímo na pláži je hotelová restaurace. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sportovní nabídka

2 Hotel nabízí v areálu tenisové kurty, fitness, masáže, minigolf, vodní sporty na pláži (za poplatek). Hotel pořádá bohaté animační programy.

Zábava

Hotel pořádá bohaté animační programy

Pro děti

Dětský bazén.

Program All Inclusive

– snídaně formou amerického bufetu (07.00–10.00 hod.) – obědy formou bufetu v hlavní restauraci (12.30–14.00 hod.) – večeře formou bufetu v hlavní restauraci s mezinárodní kuchyní a „show cooking“ (18.30–21.00 hod.) – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj – odpolední káva, čaj a zákusky (espresso a laté za poplatek) – pro děti zmrzlina (16.00–17.00 hod.) – v ceně all inclusive nejsou nápoje z minibaru

Platební karty

VISA, MC/EC.

Internetové stránky hotelu: www.marmaribeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000