crosssearch

Maistros

Řecko, Kos

Kapacita: 5 studií a 1 apartmán Jen malá zahrádka se stromy odděluje dům Maistros od dlouhé písečné pláže letoviska Tigaki. Pro hosty jsou tu připravena 4 studia pro 2 osoby, jedno studio pro 3 osoby a v horním patře s výhledem na moře je umístěn apartmán pro 4 osoby....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 5 studií a 1 apartmán

Jen malá zahrádka se stromy odděluje dům Maistros od dlouhé písečné pláže letoviska Tigaki.

Pro hosty jsou tu připravena 4 studia pro 2 osoby, jedno studio pro 3 osoby a v horním patře s výhledem na moře je umístěn apartmán pro 4 osoby. Všechna studia i apartmán jsou zařízena jednoduše a účelně, jsou vybavena kuchyňským koutem se základním nádobím, mají ledničku, koupelnu s WC a balkon. Některá studia mají výhled na moře, ostatní do okolí. V zahrádce před domem je taverna, jako ideální oáza pro osvěžení během letních horkých dní. Když Vás během koupání přepadne hlad, stačí pár kroků a můžete si objednat nějakou skvělou řeckou specialitu.

A kdykoliv si usmyslíte, ať ve dne či v noci, že uděláte pár temp v mořské vodě, jen si oblečete plavky a jste po pár krocích na pláži. To samé platí, pokud se začnete nudit a prahnout po ruchu letoviska, protože Maistros je situovaný blízko centra a náměstí v Tigaki.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000