crosssearch

Magic Life Marmari Palace

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází ve veliké zahradě přímo u pláže a ve vzdálenosti cca 2 km od střediska Mastichari, 7 km od letiště a 18 kilometrů od města Kos.

Konečná cena za osobu od: 16 216 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází ve veliké zahradě přímo u pláže a ve vzdálenosti cca 2 km od střediska Mastichari, 7 km od letiště a 18 kilometrů od města Kos.

Vybavení hotelu

Recepce, obchody, WI-FI na recepci, internetový kout zdarma, hlavní restaurace, italská restaurace a la carte, řecká taverna na pláži, lobby bar, 2 bary u bazénů, bar na pláži, snack bar, minimarket, kongresový sál pro 450 osob, 6 bazénů, 2 venkovní jacuzzi, 4 dětské bazény.

Sport a zábava

Posilovna, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, windsurfing, minifotbal, šipky a bohatý animační program. Za poplatek lázeňské centrum (vířivka, hamam, jacuzzi, sauna...).

Pláž

Krásná písečná pláž přímo u hotelu vybavená lehátky a slunečníky.

Stravování

Formou all inclusive.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Mastichari

Pokoje

Pokoje jsou v dvoupatrových budovách okolo několika bazénů i v hlavní budově. Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou mají balkon nebo terasu (výhled na moře za příplatek), SAT TV, malou lednici, individuální klimatizaci, telefon, trezor, koupelnu s vanou, sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Wi-fi za poplatek.

Tipy pro správnou volbu

- uspokojí i nejnáročnější klientelu - vhodné pro rodiny s dětmi - all inclusive 24 hodin denně

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 147 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000