crosssearch

Ladikos

Řecko, Kos

Studia se nacházejí v klidné části letoviska Kardamena necelých 30 km od hlavního města Kosa a 10 km od letiště. Dvoupatrový dům stojí jen několik metrů od písečné pláže, na které je klientům k dispozici plážový servis zdarma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia se nacházejí v klidné části letoviska Kardamena necelých 30 km od hlavního města Kosa a 10 km od letiště. Dvoupatrový dům stojí jen několik metrů od písečné pláže, na které je klientům k dispozici plážový servis zdarma. Klienti mohou také využívat bazén u hotelu Philipos sousedící se studii Ladikos.

Ubytování

Je dvojí: dvoulůžková studia s přímým výhledem na moře bez klimatizace s možností zajůjčení větráků nebo dvoulůžková studia s možností přistýlky s výhledem na bazén. u těchto pokojů je možná klimatizace za příplatek 5euro/den. Všechna studia mají kuchyňský kout vybavený ledničkou, základním ádobím, sporákem, vlastní sociální zařízení, trezor a balkon. Studia jsou umístěna v patře.

Stravování

Možnost vlastního vaření nebo dokoupení stravy v hotelu Estia 100 m od studií formou bufetu. Snídaně 120,-/osoba/den, polopenze 390,-/osoba/den, plná penze včetně nápojů k jídlu 690,-/osoba/den. Děti do 13 let sleva 50%.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000