crosssearch

Apartmánový komplex leží v centru města Kos, nedaleko od přístavu a známého hradu svatého Jana. Má ideální polohu, krásná městská písečná pláž s kamenitým vstupem do vody je vzdálena asi 100 metrů. V centru města jsou nepřeberné možnosti zábavy v mnoha restauracích, tavernách,...

Konečná cena za osobu od: 9 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex leží v centru města Kos, nedaleko od přístavu a známého hradu svatého Jana. Má ideální polohu, krásná městská písečná pláž s kamenitým vstupem do vody je vzdálena asi 100 metrů. V centru města jsou nepřeberné možnosti zábavy v mnoha restauracích, tavernách, barech i nočních podnicích, historické pamětihodnosti jsou na dosah, stejně jako hustá síť obchodů a butiků.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén na střeše komplexu s lehátky a slunečníky zdarma. Prostorná recepce s televizní místností, internetový kout, restaurace, dva bary a minimarket.

Ubytování

Elegantně zařízená klimatizovaná studia mají koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, rádio s hudebními kanály, satelitní televizi, telefon, kuchyňku s lednicí, gril, kávovar a balkon. Apartmány mají navíc oddělenou ložnici. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Možnost dokoupení snídaní.

Internetové stránky hotelu: www.kosta-palace.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000