crosssearch

Apartmánový komplex lKosta Palace eží v centru města Kos, nedaleko od přístavu a známého hradu svatého Jana. Má ideální polohu, krásná městská písečná pláž s kamenitým vstupem do vody je vzdálena asi 100 metrů. V centru města jsou nepřeberné možnosti zábavy v mnoha...

Konečná cena za osobu od: 9 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex Kosta Palace

leží v centru města Kos, nedaleko od přístavu a známého hradu svatého Jana. Má ideální polohu, krásná městská písečná pláž s kamenitým vstupem do vody je vzdálena asi 100 metrů. V centru města jsou nepřeberné možnosti zábavy v mnoha restauracích, tavernách, barech i nočních podnicích, historické pamětihodnosti jsou na dosah, stejně jako hustá síť obchodů a butiků.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén na střeše komplexu s lehátky a slunečníky zdarma. Prostorná recepce s televizní místností, internetový kout, restaurace, dva bary a minimarket.

Ubytování

Elegantně zařízená klimatizovaná studia mají koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, rádio s hudebními kanály, satelitní televizi, telefon, kuchyňku s lednicí, gril, kávovar a balkon. Apartmány mají navíc oddělenou ložnici. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Možnost dokoupení snídaní.

Internetové stránky hotelu: www.kosta-palace.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 367 termínů

Celkem 367 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000