crosssearch

Luxusní, jeden z nejkrásnějších hotelů na ostrově, leží v klidné části oblíbeného letoviska Tigaki (popis letoviska na straně 74). Hotel svými službami uspokojí i náročné klienty. Před hotelem je zastávka místních autobusů, které vás zavezou do hlavního města Kos (cca 12 km),...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Luxusní, jeden z nejkrásnějších hotelů na ostrově, leží v klidné části oblíbeného letoviska Tigaki (popis letoviska na straně 74). Hotel svými službami uspokojí i náročné klienty. Před hotelem je zastávka místních autobusů, které vás zavezou do hlavního města Kos (cca 12 km), ve kterém můžete zhlédnout spoustu historických památek.

Vybavení hotelu

V hotelu je hostům k dispozici recepce ve vstupní hale, klimatizovaná restaurace, bar, pool bar, snack bar, minimarket. Na zahradě je k dispozici hostům bazén (lehátka a slunečníky zdarma) a dětský bazén. Hotel pořádá příležitostně řecké večery. Nabídka sportovního vyžití zdarma: tenis, stolní tenis a volejbal.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC+fén), ledničkou, klimatizací (16.6.-15.9.), sat TV, telefonem a balkonem. Za poplatek možnost pronájmu sejfu.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Dlouhá písečná pláž, jedna z nejkrásnějších na ostrově, je od hotelu vzdálena cca 50 metrů a je oddělena pouze příjezdovou nefrekventovanou silnicí. Široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky - vše za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000