crosssearch

Kos Bay

Řecko, Kos

Hotel Kos Bay se nachází naproti nového prístavu na okraji mesta Kos, které nabízí nekolik nových módních baru, kaváren a minimarketu. Do centra mesta to je cca 15 min. chuze a na Dolphin námestí nebo hlavná prístav 1,5 km. K nejbližší pláži, která je ocenena modrou vlajkou to...

Konečná cena za osobu od: 10 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kos Bay

 

Hotel Kos Bay se nachází naproti nového prístavu na okraji mesta Kos, které nabízí nekolik nových módních baru, kaváren a minimarketu. Do centra mesta to je cca 15 min. chuze a na Dolphin námestí nebo hlavná prístav 1,5 km. K nejbližší pláži, která je ocenena modrou vlajkou to je cca 200 m. Autobusová zastávka je vzdálena 20 m od hotelu a letište asi 25 km.

Vybavení Hotelu

K dispozici je 24-hodinová recepce, výtah, bar, možnost pronájmu bezpecnostní schránky, slunecní terasa, pujcovna kol a aut. Lobby hala má širokoúhlou TV, vlastní bar, klimatizaci a vlastní balkón. Na recepci je možnost si vyžádat taxi službu. Internet je dostupný v celém hotelu a je zdarma, stejne jako venkovní parkování na prilehlém míste.

Vybavení pokoje

Každý z pokoju má standardne telefon s prímou volbou, TV, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci (1/6-30/9), lednicku a koupelnu se sprchou.

Stravování

SNÍDANE - kontinentální snídane se podává každý den formou bufetu. V pozdejších hodinách nabízí venkovní bar alkoholické a osvežující nápoje.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1405 termínů

Celkem 1405 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000