crosssearch

Kos Aqua Beach Club

Řecko, Kos

POLOHA Nově postavený hotelový komplex vyšší kategorie se rozkládá přímo na písečné pláži na okraji letoviska Tigaki. centrum letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restuarcí je vzdáleno cca 3 km od hotelu. Hlavní město Kos s množstvím historických památek je vzdáleno cca...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA

Nově postavený hotelový komplex vyšší kategorie se rozkládá přímo na písečné pláži na okraji letoviska Tigaki. centrum letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restuarcí je vzdáleno cca 3 km od hotelu. Hlavní město Kos s množstvím historických památek je vzdáleno cca 4,5 km (pravidelné spojení místními autobusy).

VYBAVENÍ

V hotelu je k dispozici recepce ve vstupní hale, restaurace, minimarket, TV v recepci, bar, pool bar, snack bar, dětský koutek, dětský bazén, 2 bazény - jeden s různými skluzavkami a vodními atrakcemi a vlnobitím (bezplatně), lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Ke sportovnímu vybavení a relaxaci hotel nabízí: 2 tenisové kurty, tělocvičnu, basketbal, volejbal, mini fotbal a aerobik (vše bezplatně). Masáže a videohry - za poplatek. O zábavné progarmy se stará animační tým.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC+fén), TV, ledničkou, telefonem, klimatizací a balkonem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ

Formou all inclusive.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE

Snídaně (od 07.00 do 10.00 hod.), obědy (od 12.30 do 14.30 hod.) a večeře (od 19.00 do 21.30 hod.) - vše formou bufetu v hlavní restuaraci. Nealkoholické nápoje (džus, Coca Cola, Sprite, soda) a alkoholické nápoje (ouzo, brandy, rum, vodka, gin, whisky, pivo, víno) místní výroby se podávají v době od 10.00 do 23.00 hodin. Snacky jsou servírovány v době od 10.00 do 18.00 hodin. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna. Tenisové kurty, tělocvična, basketbal, volejbal, mini fotbal, skluzavky a vodní atrakce.

PLÁŽ

Rozsáhlá písečná pláž, jedna z nejkrásnějších na ostrově (cca 300 metrů dlouhá) je vzdálena cca 100 metrů (lehátka a slunečníky za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000