crosssearch

Konti Clever

Řecko, Kos

Menší studiový komplex se nachází v letovisku Marmari. Přibližně 500m od hotelů se nachází centrum letoviska s malými obchůdky a tavernami. Hlavní město je vzdáleno 15km a letiště 12 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší studiový komplex se nachází v letovisku Marmari. Přibližně 500m od hotelů se nachází centrum letoviska s malými obchůdky a tavernami. Hlavní město je vzdáleno 15km a letiště 12 km.

CLEVER nabídka je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3* nebo 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování ve studiích Michalis a program all inclusive využívají klienti v sousedním hotelu Roselands 3*, vzdáleném cca 150 metrů. Tento zájezd doporučujeme všem věkovým kategoriím pro jeho cenovou dostupnost a ověřené služby. Studia nemají žádné ohodnocení co se týče hvězd, 3* patří k hotelu Roseland. Klienti bez stravy nemohou prostory hotelu Roseland využívat.

Vybavení hotelu

Hosté mohou v rámci all inclusive využívat vybavení hotelu Roselands, který je v bezprostřední vzdálenosti. Hotel Roselands hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, wi-fi připojení (zdarma), restauraci, bar, bezpečnostní schránky a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Studia Michalis vlastní bazén nemají. Studia Michalis vlastní bazén nemají. Klienti bez stravy prostory Roselandu využívat nemohou.

Pro děti

Dětské hřiště, oddělené brouzdaliště pro děti - vše v hotelu Roselands.

Sport a zábava

Stolní tenis, beach volejbal, kulečník (za poplatek) - vše v hotelu Roselands.

Pláž a plážový servis

Písčitá s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 600 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Stravování All inclusive

ve vedlejším hotelu Roselands Snídaně formou bufetu (7.3010.00) Oběd formou bufetu (13.0014.30) Večeře formou bufetu (19.0021.00) Během dne sendviče, pizza, saláty a sezónní ovoce (11.00 13.00, 15.0018.30). Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva (11.0023.00). Možné také BEZ STRAVY.

Vybavení pokoje

Apartmán pro 2-5 osob: Jednoduché apartmány se sociálním zařízením, kuchyňským koutem, SAT/TV, balkonem.

Služby za poplatek

Klimatizace za poplatek

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000