crosssearch

Kipriotis Panorama Aqualand

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Nad hotelem Iberostar Kipriotis Panorama, s fantastickým výhledem na moře. Na oblázkovou pláž vzdálenou cca 500 m jezdí...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Nad hotelem Iberostar Kipriotis Panorama, s fantastickým výhledem na moře. Na oblázkovou pláž vzdálenou cca 500 m jezdí pravidelná kyvadlová doprava zdarma.

Vybavení

Příjemný apartmánový komplex se skládá z několika třípatrových budov a jeho ubytovací kapacita činí 243 ubytovacích jednotek. Přijímací hala s TV a posezením, recepce, restaurace, hlavní bar a minimarket. Venku se nachází 2 sladkovodní bazény, aquapark s několika tobogány, dále amfiteátr a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Ručníky na kauci.

Pokoje

Studia A (1A/2A): komfortně zařízené. Mezi vybavení patří telefon, satelitní TV s hudebním programem, trezor k pronajmutí, kuchyňský koutek s chladničkou, individuální klimatizace, fén, dlažba, vana, WC, balkon a výhled na moře. Možnost rezervace Joker studií (2S) se stejným vybavením. Studia Standard A (2B): stejné vybavení jako studia 1A/2A. Apartmány B (2A/3A): 1 ložnice. Telefon, satelitní TV s hudebním programem, trezor k pronajmutí, kuchyňský koutek s chladničkou, individuální klimatizace, fén, dlažba, vana, WC a balkon. Převážná většina apartmánů má výhled na moře. Apartmány B (2B/3B): 2 ložnice. Telefon, satelitní TV s hudebním programem, trezor k pronajmutí, kuchyňský koutek s chladničkou, individuální klimatizace, fén, dlažba, vana, WC a balkon. Převážná většina apartmánů má výhled na moře.

Zábava

Pestrý denní a večerní zábavní program (divadlo, představení, show, folklór). Sport: 4 tenisové kurty a stolní tenis (vybavení na kauci), lukostřelba, aerobic, vodní gymnastika, boccia.

Děti

2 samostatné dětské bazény, miniklub (od 4 do 13 let), hřiště, v hotelu Iberostar Kipriotis Panorama dětské centrum "Playland".

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Snídaně od 07:30 hod. do 10:00 hod., obědy od 12:30 hod. do 14:30 hod. a večeře od 18:30 hod. do 21:00 hod. s osvěžujícími nápoji, stolním vínem a pivem. Káva a čaj v hlavním baru od 16:30 hod. do 17:30 hod, cappuccino a espresso od 18:00 hod. do 24:00 hod., snacky a zmrzlina pro děti v hlavním baru od 11:00 hod. do 12:00 hod. a od 16:30 hod. do 17:30 hod. Půlnoční snack od 23:00 hod. do 24:00 hod., brzká kontinentální snídaně od 05:30 hod. do 07:30 hod. (po předchozí rezervaci), pozdní snídaně od 10:00 hod. do 11:00 hod. Večeře v restauraci "Triton" (Iberostar Kipriotis Panorama) bez poplatku, nutná rezervace předem. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Pro rodiny

2 samostatné dětské bazény. Aquapark s několika tobogány. Miniklub (od 4 do 13 let), hřiště v hotelu Iberostar Kipriotis Panorama dětské centrum "Playland".

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000