crosssearch

Katerina's Garden

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Malá vilka se zahradou stojí na oploceném pozemku poblíž komunikace, která vede do centra letoviska a do staré vesnice Kefalos. Přejdete-li komunikaci, dostanete se za pár minut na krásnou písčito-oblázkovou pláž. Právě v těchto místech je pláž velmi krásná a je odtud úchvatný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Malá vilka se zahradou stojí na oploceném pozemku poblíž komunikace, která vede do centra letoviska a do staré vesnice Kefalos. Přejdete-li komunikaci, dostanete se za pár minut na krásnou písčito-oblázkovou pláž. Právě v těchto místech je pláž velmi krásná a je odtud úchvatný pohled na ostrůvek Kastri. V blízkém okolí jsou obchody, taverny, restaurace.

Informace o ubytování:

2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Kordistos)

Stravování:

Za příplatek si můžete dopřát snídani a večeři, v nedalekém hotelu Kordistos (asi 150 m).

Ubytování:

Ve vilce jsou dva apartmány ve zvýšeném přízemí, jeden směřuje do zahrady, ke komunikaci a moři, druhý pak apartmán do zadního traktu vilky s dvorkem a výhledem do zeleně. Apartmány mají jednu ložnici s manželským lůžkem, dále vestavěnou další ložnici se dvěma lůžky a dobře zařízenou obytnou kuchyň. V obytné kuchyni je rozkládací gauč, který lze výjimečně použít jako přistýlku pro dítě do 12 let. Z apartmánů jsou dva východy na balkón. Apartmány jsou vybaveny elektrickým sporákem, lednicí, některými elektrospotřebiči a základním nádobím, dále sprchou, WC, klimatizací, Wi-Fi a TV/SAT.

Shrnutí:

Příjemná vilka s apartmány je dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí mít krásné koupání, taverny a obchody na dosah.

Vzdálenosti:

od pláže: cca 150 m. od centra Kefalos: cca 1,2 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000