crosssearch

Katerinaki

Řecko, Kos

Kapacita: 6 studií Budova studií Katerinaki je postavena na prostorné ploše. Vchody studií jsou ponořeny do zahrady, která obklopuje celý dům a poskytuje příjemný chládek po dobu horkých letních dnů. Ke dlouhé pláži s písčitými a štěrkovými úseky, s nabídkou vodních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 6 studií

Budova studií Katerinaki je postavena na prostorné ploše. Vchody studií jsou ponořeny do zahrady, která obklopuje celý dům a poskytuje příjemný chládek po dobu horkých letních dnů.

Ke dlouhé pláži s písčitými a štěrkovými úseky, s nabídkou vodních sportů, se dostanete přechodem přes cestu. Právě na tomto místě je označována za nejlepší část pláže v Kefalose - pozvolný vstup do moře zaručuje příjemné a bezpečné koupání i pro rodiny s malými dětmi. V blízkosti stojí hotel Kordistos, kde je možné využívat bazén.

Nenachází se ve varu nočních podniků, barů a kaváren, ale na okraji letoviska, což je předpokladem pro klidnou dovolenou. Majitelka, která zde bydlí, se sama s potěšením stará o své hosty, čímž je zaručen nadstandardní servis. Pohodlí poskytují příjemně zařízená studia pro 2 nebo 3 osoby (3. lůžko pevné). Každý pokoj má kuchyňský kout, koupelnu/WC a terasu s posezením. Nedaleko od Katerinaki vám restaurace Chronis nabízí vynikající řecké speciality.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000