crosssearch

Kaliva

Řecko, Kos

Apartmánový komplex jsme nově vybrali hlavně kvůli letovisku Kefalos, které nás okouzlilo. Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu za poplatek, terasa na slunění, bazén a dětský bazén u sousedního hotelu (cca 30 metrů) je možné využívat po zakoupení nápoje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex jsme nově vybrali hlavně kvůli letovisku Kefalos, které nás okouzlilo.

POLOHA

Nachází se v klidném prostředí, nedaleko písečné pláže Kefalos beach. V blízkosti domu najdete na promenádě obchůdky, kavárny, restaurace i autobusovou zastávku.

VYBAVENÍ

Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu za poplatek, terasa na slunění, bazén a dětský bazén u sousedního hotelu (cca 30 metrů) je možné využívat po zakoupení nápoje (lehátka a slunečníky zdarma).

UBYTOVÁNÍ

Jednoduchá dvoulůžková studia s možností přistýlky a apartmány se dvěma pokoji jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC+fén), kuchyňským koutem (lednička, vařič, varná konvice, základní nádobí), TV, klimatizací za poplatek (ve studiích 4 €/den a v apartmánech 8 €/den) a balkonem či terasou.

STRAVOVÁNÍ

Kromě vlastního vaření možnost dokoupení snídaní - 5 Euro za dospělou osobu a 3 Eura za dítě 2 – 12 let. Majitelka peče výborný domácí chléb. Máte také možnost dokoupit si snídaně, obědy nebo večeře v blízkém hotelu Sacallis Inn na straně 81 (cca 3 minuty chůze) – snídaně 4,50 Euro/dospělá osoba a 3 Euro/ dítě 2-12 let, obědy nebo večeře – 8 Euro/dospělá osoba, 5 Euro/dítě 2-12 let. Můžete také využít nabídky četných taveren a restaurací na promenádě.

PLÁŽ

Nádherná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 metrů od studií. Široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky – vše za poplatek. Pláž je ideální jednak pro děti (pozvolný vstup do moře ), ale také pro zdatnější plavce, kteří si mohou zaplavat na krásný ostrůvek Kastri s kostelíkem Svatého Nikolase. Kefalos Bay je ideálním místem pro vodní sporty

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000