crosssearch

International

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel je vhodný zvláště pro mladé klienty. Výborný poměr mezi kvalitou a cenou. Menší rodinný hotel se nachází u menšího přístavu 150m od písčito-oblázkové pláže, kterou lemuje pobřežní promenáda. Příjemnou procházkou se dostanete do centra města Kos, kde můžete svůj čas...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Menší rodinný hotel se nachází u menšího přístavu 150m od písčito-oblázkové pláže, kterou lemuje pobřežní promenáda. Příjemnou procházkou se dostanete do centra města Kos, kde můžete svůj čas strávit nákupy v místních obchůdcích nebo posedět v některé z taveren, restaurací či kaváren. Pro noční zábavu jsou tu pro Vás bary a diskotéky. Z většího přístavu, cca 500m od hotelu, se můžete vydat na nějaký lodní výlet. Pokud nechcete jít pěšky, doporučujeme místní autobusouvou dopravu případně zapůjčení kola, které je tu velmi oblíbené, a tak udělat něco i pro své zdraví.

Vybavení: Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, recepce je otevřena 24 hodin denně, dále televizní místnost, koktejl bar, restauraci, snack bar u bazénu, směnárnu, bazén s oddělenou dětskou částí (slunečníky a lehátka zdarma), trezory u recepce a výtah.

Ubytování: Velmi čisté pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), vysoušečem vlasů, lednicí, TV/SAT a klimatizací v červenci a srpnu zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Stravování: Snídaně rozšířená kontinentální se podává v hotelové restauraci.

Pláž: Písčito-oblázková pláž cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000