crosssearch

Hotel Flisvos

Řecko, Kos

Příjemný hotel rodinného typu, zrekonstruovaný v roce 2005, je postaven přímo u silnice nad mořem, leží nedaleko centra s řadou nákupních a zábavních možností. V okolí najdete celou řadu marketů, obchodů se suvenýry, restaurace, kavárny, bary aj. Zastávka městského autobusu do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a vybavení:

Poloha: příjemný hotel rodinného typu, zrekonstruovaný v roce 2005, je postaven přímo u silnice nad mořem, leží nedaleko centra s řadou nákupních a zábavních možností. V okolí najdete celou řadu marketů, obchodů se suvenýry, restaurace, kavárny, bary aj. Zastávka městského autobusu do Nafplia je nedaleko hotelu. Služby: vstupní hala s recepcí, salónek, výtah, telefonní automat, bar, restaurace s výhledem na moře, kavárna s TV se satelitním příjmem. Wifi v prostoru celého hotelu zdarma. Pokoje: vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, paralelním telefonem, WC, klimatizací, možností připojení na internet (zdarma), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem s výhledem na hory, letovisko, okolní zástavbu nebo na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem na hory a vnitrozemí. Stravování: snídaně a večeře formou bufetu. Sport a zábava: hoteloví hosté mohou zdarma využívat bazén se slunečníky a lehátky v hotelu FLISVOS ROYAL, cca 10 m. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6/set/den). Na pláži jsou též bohaté možnosti různých vodních sportů (za poplatek). Pláž: široká písečná pláž letoviska se nachází ve vzdálenosti cca 200 m, po silnici. Vstup do moře je pozvolný, ideální pro rodiny s dětmi a seniory.

Trasa:

Tolo Sparta Mystras Nafplio Delfy Athény průplav Korinth Mykény Starý Korinth Sarónské ostrovy Spetses a Hydra

Informace:

Orientační výše vstupného u výše uvedených výletů je cca 85,- EUR/os. Každý účastník hradí přímo na místě. Výše vstupného je uváděna na základě platných cen z roku 2015. Změna pořadí jednotlivých výletů vyhrazena Zájezd je organizován ve spolupráci s CK VTT. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Upozornění: Program může být též upraven dle aktuálního letového a lodního řádu, který vstoupí v platnost v lednu/únoru 2016. Zájezd a výlety jsou doprovázeny českým delegátem, který podává výklad v autobusu a na lodi. POZOR - výlety uvedené v programu nezahrnují vstupy a místního průvodce, který by podával výklad. Některé fakultativní výlety se konají jen v případě dostatečného počtu zájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000