crosssearch

Giorgios

Řecko, Kos

Malá vila stojí v zahradě obklopená zelení společně s dalším domem se studii stejných majitelů. Do malého přístavu a na písečnou pláž Kamari a k oblázkové pláži Faros je to nedaleko. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si můžete vybrat pláž, která Vám...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

malá vila stojí v zahradě obklopená zelení společně s dalším domem se studii stejných majitelů. Do malého přístavu a na písečnou pláž Kamari a k oblázkové pláži Faros je to nedaleko. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Pod pobřežní promenádou jsou schůdky a lávky, odkud se můžete dostat přímo do moře. V okolí je mnoho taveren a pár metrů od vily je supermarket.

Informace o ubytování

2-5 lůžek
bez stravování
- možnost dokoupení snídaní (Kontessa)

Ubytování

vilka je přízemní a do obývací kuchyně se vchází z malého dvorku po několika schodech přes prostornou zastíněnou terasu, odkud je částečný výhled na moře. V obývací kuchyni je gauč, který lze použít jako další lůžko pro dítě. Kuchyňský kout je dobře vybaven (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem a dalších elektrospotřebičů). Vila má dvě ložnice, jedna je s manželským lůžkem a druhá s menším manželským lůžkem (1,5 lůžka).Ve vile je koupelna s WC a vanou, klimatizace (za příplatek), fén, TV a Wi-Fi (zdarma). Dětská postýlka je na vyžádání. Na dvorku jsou dětské houpačky a prostor na parkování.

Hodnocení

vila je především vhodná pro rodinu nebo pro dobré přátele. Poskytne dostatek soukromí a dobrý přístup do centra letoviska Kefalos a k plážím.

Vzdálenosti

od pláže Kamari: cca 195 m.
od pláže Faros: cca 390 m.
od centra Kefalos: 100 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000