crosssearch

Gaia Village Annex

Řecko, Kos

Moderní hotelový komplex tvořený několika budovami se rozkládá v krásné zahradě, v klidné části populárního letoviska Tigaki (popis letoviska na str. 69). Od centra letoviska se spoustou obchůdků, barů, taveren a restaurací je vzdálen cca 200 metrů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Moderní hotelový komplex tvořený několika budovami se rozkládá v krásné zahradě, v klidné části populárního letoviska Tigaki (popis letoviska na str. 69). Od centra letoviska se spoustou obchůdků, barů, taveren a restaurací je vzdálen cca 200 metrů. Hlavní město Kos, ve kterém můžete navštívit rozsáhlé antické vykopávky, středověkou pevnost Johanitů, Hippokratův platan, muzeum a spoustu dalších zajímavých míst, je vzdáleno cca 12 km (dobré autobusové spojení). Ideální hotel pro rodiny s dětmi.

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici recepce ve vstupní hale (možnost pronájmu sejfu za poplatek), TV místnost, bar, WI-FI a internet (za poplatek), vnitřní restaurace s terasou. Na zahradě jsou k dispozici 3 venkovní bazény s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), pool bar, 2 dětské hřiště, herní koutek v budově a dětský miniklub. Ke sportovnímu vybavení patří minifotbal, minibasketbal, billiard, masáže, fitcentrum, minimarket. Animační programy pro děti i dospělé.

Pláž

Písečná pláž, jedna z nejkrásnějších na ostrově (označená Modrou vlajkou), je vzdálena cca 250 metrů od hotelu. Široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky - vše za poplatek. Na pláži sprcha + WC.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC+fén), klimatizací (15.6.-15.9.), TV-SAT, rádiem, telefonem a balkonem. Úklid se provádí 6 dní v týdnu, výměna ložního prádla a ručníků každý třetí den.

Stravování All inclusive

Snídaně (07.30-09.30), obědy (12:30-14.00) a večeře (19.00-21.00) - vše formou bufetu. Nealkoholické nápoje (Cola, Sprite, džus, soda) a alkoholické nápoje (pivo, víno, brandy, ouzo) místní výroby jsou servírovány v době od 10.00 do 23.00 hodin. Snack občerstvení je podáváno od 10.00 do 12.30 a od 15.00 - 18.00. Káva, čaj a koláčky se podávají od 16.00 do 17.00 hodin. Zmrzlina pro děti od 11.00 - 17.00 hodin. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000