crosssearch

Esperia Hotel

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Esperia Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji střediska Marmari. Svou zahradou sousedí s hotelem Pyli Bay, který máme též v naší nabídce.

Konečná cena za osobu od: 17 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Esperia Hotel

 

Hotel Esperia Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji střediska Marmari. Svou zahradou sousedí s hotelem Pyli Bay, který máme též v naší nabídce. V blízkosti hotelu se nachází obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sortimentu (ovoce, pečivo, nápoje, kosmetika, dárkové předměty). Zastávka autobusu městské linky je hned u hotelu.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén, na vstupní zahradu s parkovištěm. Chladnička v pokojích pro 1-3 osoby (za poplatek cca 10EUR/týden), v pokojích pro rodiny je chladnička již součástí vybavení, trezor na pokoji (za poplatek cca 10EUR/týden). Pokoje v hlavní budově jsou situovány na západní stranu a nachází se ve zvýšeném přízemí a v 1. patře. Pokoje v bungalovech jsou orientovány směrem k bazénu a nachází se v přízemí a v 1. patře. Jednolůžkové pokoje jsou v hlavní sezóně jen na vyžádání.

Služby Hotelu

Recepce, internetový koutek (za poplatek cca 1,50EUR/30 minut a cca 3EUR/hodina), salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace s venkovním posezením, vnitřní a venkovní bar, kavárna. Pěkně upravená zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře - bufet.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátku u bazénu a v zahradě zdarma, na pláži za poplatek cca 5 - 7EUR/set/den. Malý dětský koutek. Tenis (zdarma v případě vlastního vybavení; jinak pronájem raket a míčků cca 5EUR, poplatek za noční osvětlení kurtu cca 5EUR/hodina). Stolní tenis (zdarma), kulečník (cca 1EUR/hra), hřiště na volejbal/basketbal. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně 2x za měsíc řecký večírek. Na pláži v letovisku Marmari je možné provozovat vodní sporty (surf - cca 15EUR/hodina, vodní lyže - cca 18EUR/trasa, banán - cca 12EUR/jízda, šlapadla - cca 12EUR/hodina, ring - cca 15EUR/jízda, katamarán - cca 27EUR/hodina pro 3 osoby - nutné mít certifikát.

Internetové stránky Hotelu: www.hotelesperiakos.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000