crosssearch

Atlantica Mikri Poli

Řecko, Kos

Krásný hotelový komplex je postaven ve skalnatém svahu u písečné pláže. Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Kardamena, ve kterém najdete řadu barů, restaurací a obchůdků se suvenýry. V docházkové vzdálenosti se nachází autobusová zastávka odkud se můžete vydat k poznání...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Krásný hotelový komplex je postaven ve skalnatém svahu u písečné pláže. Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Kardamena, ve kterém najdete řadu barů, restaurací a obchůdků se suvenýry. V docházkové vzdálenosti se nachází autobusová zastávka odkud se můžete vydat k poznání krásných míst ostrova Kos. Hlavní město je vzdáleno cca 35km a letiště je vzdáleno cca 7km.

Vybavení hotelu:

Moderní hotel, skládající se z několika dvoupatrových budov, je vybaven recepcí, bary, restauracemi, bazény, fitness centrem, spa, dětským mini klubem, dětské hřiště.

Pro děti:

Animační programy, dětské hřiště, v jídelně jsou k zapůjčení dětské židličky, bazény.

Sport a zábava:

V hotelu působí mezinárodní animační tým, který se stará o zábavu klientů 6 dní v týdnu. Mezi nejoblíbenější aktivity patří aerobic, šipky a mini klub.

Pláž a plážový servis:

Pláž s písečno- oblázkovým vstupem je vzdálena cca 50 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Stravování:

All inclusive Snídaně (7:30- 10:30) Oběd (12:30- 14:30) Večeře (19:00- 21:30). Snídaně, obědy i večeře jsou formou bufetu. Na základě předešlé rezervace v hotelu je možné se 1 zúčastnit řecké veřeře (18:00- 23:00). V snack baru u bazénu si můžete vychutnat svačinu ( 11:00- 12:30; 14:30- 18:00) a kávu si můžete dát v čase od 16:00- 17:00. Zmrzlina je hostům k dispozici od 14:00- 18:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici od 11:00- 22:00. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje:

Prostorné rodinné pokoje (rozdělené posuvnými dveřmi) o rozloze 29 m jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, rychlovarnou konev, mini ledničkou, klimatizací (zdarma v období 1.6.- 30.09.), TV, trezorem (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek:

Zapůjčení plážových osušek, billiár, vodní park, Wi-Fi připojení, půjčení automobilu, motorek a bicyklů, stolní tenis, šipky.

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000