crosssearch

Asteras Resort

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Nově zrenovovaný hotelový komplex (původní název Karda Garden Village) se nachází v klidném prostředí v hotelové zahradě. Vzdálen je cca 1,5 km od rušnějšího turistického střediska Kardamena, kam lze cestovat městským autobusem z hlavní silnice.

Konečná cena za osobu od: 11 150 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Nově zrenovovaný hotelový komplex (původní název Karda Garden Village) se nachází v klidném prostředí v hotelové zahradě. Vzdálen je cca 1,5 km od rušnějšího turistického střediska Kardamena, kam lze cestovat městským autobusem z hlavní silnice (zastávka cca 150 od hotelu, jízdné cca 1,80EUR/cesta), cena taxíkem vychází na cca 6EUR/cesta, pěšky trvá cesta cca 10 minut. V Kardameně se nachází mnoho taveren, restaurací, kaváren, obchodů se suvenýry a potravinami, v centru jsou 2 menší obchodní domy Louis a Manos se širokou nabídkou zboží, je zde též rybářský přístav. Z pobřežní promenády v Kardameně je nádherný výhled na sopečný ostrov Nisyros.

Kapacita

Hotelový komplex tvoří několik jedno až třípodlažních budov, celkem je zde 108 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko a pokoje pro rodiny s palandou pro děti nebo s 2 přistýlkami). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu od června do konce září), fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály a balkónem nebo terasou s výhledem na hory nebo bočním výhledem na moře nebo na bazén nebo okolní krajinu. Některé přízemní pokoje mají snížený podhled. Trezor na pokoji (za poplatek cca 22EUR/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby Hotelu

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, večerní bar, vnitřní kavárna, vnitřní restaurace, venkovní bar a snackbar u bazénu, zahrada a parkoviště. Jako novou službu hotel plánuje v sezóně 2012 otevřít proti recepci minimarket se suvenýry a drobným vybavením na pláž. Zahrada a parkoviště. Plážové ručníky za vratný depozit (cca 10EUR). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis). Během večeří je požadováno společenské oblečení.

Sport a zábava

Bazén s 2 skluzavkami (skluzavky lze využívat obvykle do 17:00 a bazén do 19:00 hodin), bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek cca 6-8EUR/set/den). Tenis a stolní tenis (zdarma - za vratný depozit), hřiště na basketbal, volejbal. Dětský koutek. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně různé animační programy v cizím jazyce (cca 5x týdně, v sezóně 2011 převážně v italském nebo polském jazyce).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 167 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000