crosssearch

výborná poloha s pohodlným přístupem k pláži a rodinná atmosféra s komplexními službami jsou největšími přednostmi tohoto ubytování.

Konečná cena za osobu od: 5 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

výborná poloha s pohodlným přístupem k pláži a rodinná atmosféra s komplexními službami jsou největšími přednostmi tohoto ubytování.

Poloha

Andreas má velmi výhodnou polohu. Stojí blízko centra a malého přístavu a jen pár metrů od krásné písečné pláže Kamari a oblázkové pláže Faros, která je za přístavním molem. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si už můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Některé úseky pláže Kamari jsou přístupné po schodech. V okolí je mnoho taveren a jen pár metrů od domů je i supermarket.

Vzdálenost od pláže: cca 150 m.
Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Ubytování

Andreas je rodinný podnik, který má 4 domy s apartmány a studii a bazén s tavernou a barem, kde si můžete dopřát dobrou snídani, nápoje, oběd i večeři. Taverna nahrazuje recepci a setkáte se zde se vstřícností a ochotou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Maximální vzdálenost domů od taverny a bazénu je asi 150 m.

Přízemní studia pro 2 nebo 3 osoby jsou dostatečně prostorná a jsou vybavena řádnými lůžky. Prostorné balkóny směřují k moři, ale výhledu brání zeleň. Apartmány jsou v 1. patře, jsou prostorné a mají krásné veliké balkóny, odkud je čelní výhled na moře. V ložnici je manželská postel a v obytné kuchyni jsou další 2 lůžka. Studia a apartmány mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a varné konvice), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek) a sejf.

Stravování

doporučujeme ochutnat vždy čerstvou kuchyni v taverně Andreas. Snídaně, obědy a večeře se platí na místě.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000