crosssearch

vila MISTRAL

Řecko, Korfu

Třípodlažní budova se zahradou, nedaleko od přístavu na kraji Vathy. Z některých pokojů je výhled na moře. Dobře zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje vybavené klimatizací, TV, lednicí, sprchou, WC, balkonem se zahradním nábytkem. Součástí objektu je zahrada s možností...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Třípodlažní budova se zahradou, nedaleko od přístavu na kraji Vathy. Z některých pokojů je výhled na moře. Dobře zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje vybavené klimatizací, TV, lednicí, sprchou, WC, balkonem se zahradním nábytkem. Součástí objektu je zahrada s možností posezení. V okolí řada možností stravování a nákupů, jedinečná atmosféra místních restaurací. Vzdálenost od pláže (oblázky) cca 1 km. Možnost zapůjčení motocyklu, auta či motorového člunu. Vzdálenost od přístavu cca 250 m, vzdálenost od centra cca 250 m, nejbližší obchody a restaurace cca 150 m. Snídaně a klimatizace v ceně.

Letovisko VATHY Hlavní město s malebným přístavem leží v hluboké zátoce na severovýchodním pobřeží ostrova. Denně sem přijíždí několikrát denně ferry z Nidri a kotví zde rybářské lodě a jachty. Místní rybáři jsou považováni za jedny z nejzkušenějších a o jejich úlovky je enormní zájem. Rovněž můžete využít místní mikrobus, který pravidelně zajišťuje spojení mezi hlavním městem a osadami Spartohori a Katomeri (jízdné cca 0,50 EUR/osoba). Na korzu podél přístavu najdete řadu restaurací, obchodů, taveren. Můžete si zde zapůjčit také motocykl, auto či motorový člun. Asi jeden kilometr na kopcích nad Vathy žije svým poklidným a nerušeným životem, částečně utopená v zeleni, další vesnice Katomeri. Asi po 4 kilometrech na východ dojedete po dobré asfaltové silnici do dalšího přístavního letoviska Spartohori. Jelikož se většina pláží a malebných zátok nachází na severovýchodní části ostrova, je sem z Vathy jen kousek. Nejbližší pláž Pasoumaki (tmavé oblázky) je vzdálena cca 1 km. Další pláže (vetšinou hrubý písek až oblázky) najdete v zátoce Balou, v zátoce Apelakia, v zátoce Atherinos, v zátoce Elia, v zátoce Limonari adt. Během své dovolené na tomto ostrově určitě oceníte pohodu, která zde panuje a je všudypřítomná a nakažlivá. Místní obyvatelé jsou skvělí a připraveni kdykoliv poradit či podiskutovat o čemkoliv. Doporučujeme zapůjčení motocyklu či motorového člunu (půjčovna v partnerské kanceláři přímo v přístavu). Plavba podél členitého pobřeží plného romantických zátok a ukrytých pláží je opravdovou relaxací a zážitkem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000