crosssearch

Vila Aquasplash

Řecko, Korfu

Tato vila patří mezi nejoblíbenější ubytování našich klientů díky rozlehlé kvetoucí zahradě s lehátky, která zaručuje soukromí a klid. Další předností je, že vila má jen dvě studia a dva apartmány a nabízí tak rodinnou atmosféru. Písečná pláž, kde je velký výběr vodních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Tato vila patří mezi nejoblíbenější ubytování našich klientů díky rozlehlé kvetoucí zahradě s lehátky, která zaručuje soukromí a klid. Další předností je, že vila má jen dvě studia a dva apartmány a nabízí tak rodinnou atmosféru. Písečná pláž, kde je velký výběr vodních sportů, se nachází od studií cca 150 m. Do centra letoviska (400 m) dojdete příjemnou procházkou, obchody, taverny a restaurace však naleznete již 100 m od vily.

Vybavení Hotelu
Studia mají rozlehlou zahradu. Pro klienty je zajištěna možnost využití bazénu u hotelu Golden Sands (delegát Vás bude informovat)

Vybavení pokoje
Ve vile se nacházejí studia pro 2 osoby s možností přistýlky a dvoupokojový apartmán pro 4 osoby (studio s 1 oddělenou ložnicí). Studia mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, balkón nebo terasu.

Pláž & plážový servis
Písečná pláž se nachází 150 m od studií. Plážový servis a vodní sporty jsou za poplatek.

Sport & Fitness
Sportovní vyžití v centru letoviska. Výlety po okolí - doporučujeme navštívit hlavní město ostrova Kerkyru, - zajímavostí letoviska je slané Korissiónské jezero, které kdysi bylo součástí moře, - 2,5 km vzdálená tradiční řecká vesnička Argirades s šesti kostely, mnoha domy postavenými v benátském stylu a výhledem jak na východní, tak na západní pobřeží ostrova.

Stravování
Stravování je vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a taveren.

Poznámka
Toto ubytování Vás okouzlí svou atmosférou a okolím, což je mimo jiné také hlavní důvod, proč mají klienti o tato studia velký zájem. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, hlavně pak pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v romantickém prostředí v dosahu rušnějšího centra.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000