crosssearch

Největší předností domu je panoramatický výhled na moře, velkou výhodou je i blízkost centra Kassiopi a dalších krásných pláží této oblasti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha

Vilka s 8 apartmány je postavena ve svahu nad příjezdovou komunikací a nad oblázkovou pláží Kassiopi. Na pláž se dostanete, sejdete-li po schodech (cca 54 schodů) a pak pokračujete asi 80 m po silnici. V okolí jsou obchody a taverny. Do malebného přístavu Kassiopi a k dalším kamenitým plážím (kamenné plotny) se dostanete po cestě, která vede podél pobřeží. Naskytnou se Vám nádherné výhledy na moře a na přístav. Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle po silnici. Pěší chůzí dosáhnete i na další atraktivní, převážně oblázkové pláže, kterých je v okolí několik.

Vzdálenosti:
Vzdálenost od pláže: cca 120 m.
Vzdálenost od centra Kassiopi: cca 200 m.
Vzdálenost od přístavu Kassiopi: cca 580 m.

Ubytování

Všechny apartmány mají balkóny s krásným výhledem na moře. Ve 2. a v 1. patře jsou 3 a ve zvýšeném přízemí 2 apartmány. Všechny mají 1 ložnici se 2 lůžky a obytnou kuchyň s dalšími 2 lůžky (gauč). Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Stravování

vlastní

Příplatky

klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000