crosssearch

Sunshine Corfu Resort

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotel Sunshine Corfu Resort na pláži s vynikající atmosférou a řadou sportovních možností Vás okouzlí nádhernou přírodní scenérií. Hotel je postaven přímo ve svahu nad krásnou písčito-oblázkovou pláží asi 3 km od osady Nissaki a 25 km od hlavního města Korfu, kam se...

Konečná cena za osobu od: 14 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotel na pláži s vynikající atmosférou a řadou sportovních možností Vás okouzlí nádhernou přírodní scenérií.

Poloha

Luxusní hotel je postaven přímo ve svahu nad krásnou písčito-oblázkovou pláží asi 3 km od osady Nissaki a 25 km od hlavního města Korfu, kam se můžete dostat i místní dopravou. Kouzelná zátoka, kde hotel stojí, je obklopena zelení a olivovými háji. Za hotelem je mohutné skalnaté pohoří, které dotváří nádhernou přírodní scenérii tohoto místa.

Ubytování

Hlavní budova hotelu je postavena v několika úrovních ve svahu, ale pohyb Vám usnadní výtah. Také bungalovy jsou zasazeny ve svahu. 2lůžkové pokoje s možností 3. lůžka jsou v hlavní budově nebo v bungalovech a mají výhled na moře. V hotelu jsou k dispozici i levnější 2lůžkové pokoje s výhledem do zahrady. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici tzv.
family pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, balkónem nebo terasou, klimatizací, telefonem, minibarem, TV/SAT, fénem a sejfem. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Vybavení hotelu

Recepce, výtah, internetový koutek (za úhradu), 2 bazény s lehátky a slunečníky v různých úrovních terénu, pool bar, dětský bazén a dětské hřiště, obchody, Afroditiny lázně (sauna, jacuzzi, parní lázně - některé služby za úhradu), kadeřník, tenisový kurt, plážový volejbal, aerobic, šipky, lukostřelba a stolní tenis. V místě je bohatá nabídka vodních sportů (za úhradu). Hotel poskytuje zázemí pro pořádání konferencí a společenských akcí.

Stravování

Snídaně, oběd a večeře podávané formou bufetu. Místní nealko a alkoholické nápoje jsou v ceně.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 20 m.
Vzdálenost od centra osady Nissaki: cca 3 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 5034 termínů

Celkem 5034 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000