crosssearch

Sulla Roca

Řecko, Korfu

Pěkná patrová vilka pouhých 90 m od hlavní pláže v hlavní zátoce střediska Liapades. Je zasazena do jižního svahu na velmi příjemném a slunném místě. Velkou předností těchto studií je překrásný výhled na moře přímo z pokoje, který osloví všechny milovníky romantických chvil...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Pěkná patrová vilka pouhých 90 m od hlavní pláže v hlavní zátoce střediska Liapades. Je zasazena do jižního svahu na velmi příjemném a slunném místě. Velkou předností těchto studií je překrásný výhled na moře přímo z pokoje, který osloví všechny milovníky romantických chvil nejen při západu slunce. Vilka je vzdálena necelých 100 m od hotelu Liapades Beach, kde mají naši klienti zdarma k dispozici bazén s lehátky a slunečníky. Nejbližší obchody jsou vzdálené cca 600 m.

Ubytování

Sulla Roca je dvoupatrová vilka s 5 studii na každém patře. Ze všech studií je jedinečný výhled na moře. Všechna studia mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s vařičem, varnou konvicí, ledničkou, balkonem nebo terasou. Je zde nový, moderní nábytek, TV, fén a trezor. V přízemí mají studia možnost až dvou přistýlek. Lehátka a slunečníky zdarma.

Popis

Dvacet kilometrů na severozápad od hlavního města a pouhé 3 km od Paleokastritsi najdete divoké pobřeží střediska Liapades, ponořeného do zeleně cypřišů a olivovníků. Již v roce 1996 jsme jako první objevili středisko Liapades, dnes je naší základnou na ostrově a nabízíme zde to nejlepší z možné nabídky místního ubytování. V původní vesnici Liapades, nacházející se na úbočí 1 km dále do vnitrozemí, můžete poznat ještě nedotčený život místních obyvatel a vychutnat si tamější večerní atmosféru. Okolo hlavní cesty z vesnice Liapades vedoucí dolů k moři uvidíte jak tradiční tak novou výstavbu střediska s restauracemi, obchodem, půjčovnami a bary. Samotnou zátoku tvoří hlavní písčito-oblázková pláž. Je lemovaná skalnatými úbočími s množstvím krásných opuštěných romantických písečných i oblázkových pláží, nádhernými zákoutími, tajuplnými jeskyněmi a průzračným mořem, které Vás zcela jistě okouzlí. Některé vedlejší pláže je možné navštívit z pevniny, k jiným se můžete dostat jen loďkou. Je možné využívat lodní taxi, zapůjčit si člun nebo poznat západní pobřeží při výletu lodí spojeném s barbecue. Ze střediska vede také pěší stezka do Paleokastritsi, zdatnější turisté mohou dojít až na vyhlídku Bella Vista, odkud je jeden z nejkrásnějších pohledů na západní pobřeží ostrova. Středisko Liapades určitě nezklame žádného romantika, milovníka přírodních krás a křišťálově čistého moře. Pláže v Liapades Nejkrásnější pláže Korfu s křišťálově čistou vodou se všemi odstíny modré barvy najdete v oblasti Liapades.Hlavní pláž Yefira - písčito-oblázková se slunečníky a lehátky za poplatek, možnost zapůjčení šlapadel, kanoí a motorových člunů. Vedlejší nádherné pláže dostupné pěšky: Rovinja cca deset minut pěšky - oblázková s jeskyní, dále Limni a Iliodoros. Další kouzelné pláže dostupné jen z moře ať už lodním taxi nebo zapůjčenou loďkou: vyhlášená Paradise beach - Rajská pláž a několik dalších bezejmenných pláží.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000