crosssearch

Studia White House

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Pěkná studia se nachází v oblíbeném letovisku Agios Georgios (Řecko, Korfu), v přízemním domečku, který v létě zajišťuje příjemný chládek. Pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouhých 20 m od studií a pro svou čistotu bývá oceněná modrou vlajkou. Před každým studiem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Pěkná studia se nachází v oblíbeném letovisku Agios Georgios (Řecko, Korfu), v přízemním domečku, který v létě zajišťuje příjemný chládek. Pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouhých 20 m od studií a pro svou čistotu bývá oceněná modrou vlajkou. Před každým studiem najdete venkovní verandu s posezením. V blízkosti se nachází obchody, restaurace a taverny, kde si můžete pochutnat na typicky řeckých specialitách. Na pláži můžete využít širokou nabídku vodních sportů (za poplatek) nebo si půjčit automobil či kolo a podnikat výlety po ostrově. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří si přejí strávit dovolenou v klidném prostředí a užít si krásného koupání.

Ubytování:

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, vybavený kuchyňský kout, koupelna a terasa. 2 studia je možné propojit v 1 apartmán.

Stravování:

Vlastní nebo v místních tavernách.

Příbuzné produkty:

Studia White House 7 nocí

Způsob prodeje:

na vyžádání

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000