crosssearch

Studia Pelagos

Řecko, Korfu

Poloha Tento stupňovitě postavený třípatrový rodinný penzion se nachází hned u moře v klidnější části letoviska. Vzdálenost od centra je 500 m, ale i v blízkém okolí (100 m) najdete obchody a především rybí tavernu. Hlavní předností tohoto ubytování je rodinná...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Tento stupňovitě postavený třípatrový rodinný penzion se nachází hned u moře v klidnější části letoviska. Vzdálenost od centra je 500 m, ale i v blízkém okolí (100 m) najdete obchody a především rybí tavernu. Hlavní předností tohoto ubytování je rodinná atmosféra a pověstná řecká pohostinnost. Penzion má v zahradě vybudované posezení, kde můžete pořádat též barbecue večery. Kolem každého patra je veliká terasa, na kterou se vchází z každého pokoje a je ideální pro velké rodiny nebo skupiny přátel.

Vybavení Hotelu
Vybavením penzionu je zahrada s posezením, kde můžete využít možnosti grilování. V každém stupňovitě postaveném patře je rozsáhlá terasa nebo balkón, kam je přístup z každého pokoje.

Vybavení pokoje
V penzionu jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička.

Pláž & plážový servis
Písečná, přímo před hotelem (oceněná Modrou vlajkou EU), od okraje letoviska se táhne další, 3 km dlouhá přírodní pláž. Plážový servis (za poplatek).

Sport & Fitness
Sportovní vyžití v centru letoviska (500 m). Výlety po okolí - doporučujeme návštěvu hlavního města Kerkyra s množstvím pamětihodností. Vodní sporty (za poplatek).

Stravování
Vlastní stravování. Doporučujeme navštívit místní tradiční taverny a restaurace. Pár metrů od penzionu je vyhlášená rybí restaurace, která by neměla uniknout vaší pozornosti.

Poznámka
Tento penzion doporučujeme všem, kteří preferují blízkost pláže a dosah rušného centra.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000