crosssearch

Studia Papoulas

Řecko, Korfu

Studia Papoulas se nacházejí v zeleni krásné udržované zahrady, v klidné části Liapades necelých 600 m od hlavní pláže a stejně tak daleko na vedlejší pláž Rovinju. V blízkosti se nachází malý supermarket a několik restaurací. Necelý 1 km dále je vzdálena malebná původní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2+1

Poloha:

Studia Papoulas se nacházejí v zeleni krásné udržované zahrady, v klidné části Liapades necelých 600 m od hlavní pláže a stejně tak daleko na vedlejší pláž Rovinju. V blízkosti se nachází malý supermarket a několik restaurací. Necelý 1 km dále je vzdálena malebná původní vesnice Liapades, kterou doporučujeme navštívit zejména večer pro její jedinečnou řeckou atmosféru.

Ubytování:

Tento malebný komplex tvoří 2 budovy, ve kterých jsou dobře udržovaná studia. Součástí komplexu je bar s malou restaurací s velkoplošnou SAT TV, velký bazén a malý bazén pro děti s lehátky a slunečníky zdarma.Pěkná klimatizovaná dvoulůžková studia s možností přistýlky mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s vařičem a digestoří, varnou konvicí a ledničkou. Každý pokoj má k posezení svůj balkon z jedné strany a z druhé terasu. Klimatizace je bez příplatku.

Popis:

Dvacet kilometrů na severozápad od hlavního města a pouhé 3 km od Paleokastritsi najdete divoké pobřeží střediska Liapades, ponořeného do zeleně cypřišů a olivovníků. Již v roce 1996 jsme jako první objevili středisko Liapades, dnes je naší základnou na ostrově a nabízíme zde to nejlepší z možné nabídky místního ubytování. V původní vesnici Liapades, nacházející se na úbočí 1 km dále do vnitrozemí, můžete poznat ještě nedotčený život místních obyvatel a vychutnat si tamější večerní atmosféru. Okolo hlavní cesty z vesnice Liapades vedoucí dolů k moři uvidíte jak tradiční tak novou výstavbu střediska s restauracemi, obchodem, půjčovnami a bary. Samotnou zátoku tvoří hlavní písčito-oblázková pláž. Je lemovaná skalnatými úbočími s množstvím krásných opuštěných romantických písečných i oblázkových pláží, nádhernými zákoutími, tajuplnými jeskyněmi a průzračným mořem, které Vás zcela jistě okouzlí. Některé vedlejší pláže je možné navštívit z pevniny, k jiným se můžete dostat jen loďkou. Je možné využívat lodní taxi, zapůjčit si člun nebo poznat západní pobřeží při výletu lodí spojeném s barbecue. Ze střediska vede také pěší stezka do Paleokastritsi, zdatnější turisté mohou dojít až na vyhlídku Bella Vista, odkud je jeden z nejkrásnějších pohledů na západní pobřeží ostrova. Středisko Liapades určitě nezklame žádného romantika, milovníka přírodních krás a křišťálově čistého moře. Pláže v Liapades Nejkrásnější pláže Korfu s křišťálově čistou vodou se všemi odstíny modré barvy najdete v oblasti Liapades.Hlavní pláž Yefira - písčito-oblázková se slunečníky a lehátky za poplatek, možnost zapůjčení šlapadel, kanoí a motorových člunů. Vedlejší nádherné pláže dostupné pěšky: Rovinja cca deset minut pěšky - oblázková s jeskyní, dále Limni a Iliodoros. Další kouzelné pláže dostupné jen z moře ať už lodním taxi nebo zapůjčenou loďkou: vyhlášená Paradise beach - Rajská pláž a několik dalších bezejmenných pláží.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000