crosssearch

Studia Mery

Řecko, Korfu

Oblíbená studia jsou umístěna v jednopatrovém domě v klidné části letoviska Acharavi (Řecko, Korfu) na severu ostrova Korfu. Pěkná písečněoblázková pláž, která se táhne podél pobřeží, je vzdálena pouhých 30 m. Klienti mají možnost zapůjčit si lehátka na pláž zdarma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Oblíbená studia jsou umístěna v jednopatrovém domě v klidné části letoviska Acharavi (Řecko, Korfu) na severu ostrova Korfu. Pěkná písečněoblázková pláž, která se táhne podél pobřeží, je vzdálena pouhých 30 m. Klienti mají možnost zapůjčit si lehátka na pláž zdarma. V blízkosti studií se nachází restaurace, taverny a obchůdky. Vzdálenost do centra města je přibližně 700 m. Okolí vybízí k romantickým procházkám a výletům na kole. Nedaleko Acharavi se nachází menší akvapark Hydropolis, který nabízí vodní radovánky především pro děti. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, ale především těm, kteří si přejí strávit klidnou a příjemnou dovolenou.

Ubytování:

Prostorná studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (za poplatek), TV, WiFi připojení (zdarma), kuchyňský kout, lednice, koupelna a balkon s posezením (boční výhled na moře).

Stravování:

Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení snídaní a večeří v blízkém hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000