crosssearch

Studia Lola

Řecko, Korfu

Patrový dům, v němž se studia nachází, je součástí hotelového komplexu Alkyon a hosté tak mohou využívat všech jeho služeb bazénu, recepce, restaurace, baru atd. V přízemí domu se nachází obchůdek se základními potravinami a suvenýry.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Patrový dům, v němž se studia nachází, je součástí hotelového komplexu Alkyon a hosté tak mohou využívat všech jeho služeb bazénu, recepce, restaurace, baru atd. V přízemí domu se nachází obchůdek se základními potravinami a suvenýry. Pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 30 m od studií patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou. V centru letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu) naleznete obchůdky, restaurace a taverny. Pro milovníky sportovního vyžití jsou zde k dispozici půjčovny horských kol, automobilů a motocyklů. Na pláži je možné zapůjčit si šlapadlo, loďku nebo využít široké nabídky vodních sportů. Doporučujeme klientům, kteří preferují studiové ubytování a zároveň rádi využijí i hotelové služby.

Ubytování:

Prostorná a pěkná studia s možností až 2 přistýlek (umístěná v 1. patře), kuchyňský kout, lednice, klimatizace (5 /den), TV, koupelna a balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování:

Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive ve vedlejším hotelu Alkyon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000