crosssearch

Studia Kapitan

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Studia se nachází v menším turistickém letovisku Arillas (Řecko, Korfu), v pěkně udržované zahradě. Překrásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 50 m a pro svou čistotu a křišťálově průzračné moře bývá označována Modrou vlajkou. V těsné blízkosti studií...

Konečná cena za osobu od: 11 835 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Studia se nachází v menším turistickém letovisku Arillas (Řecko, Korfu), v pěkně udržované zahradě. Překrásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 50 m a pro svou čistotu a křišťálově průzračné moře bývá označována Modrou vlajkou. V těsné blízkosti studií najdete restauraci, kavárnu, obchod s potravinami a suvenýry. Do centra letoviska s tradičními řeckými tavernami a bary se dostanete zhruba po 100 metrech. Veřejný bazén se nachází asi 250 m od studií. Na pláži můžete využít pestrou nabídku vodních sportů, a pokud chcete podnikat výlety po ostrově, je letovisko Arillas skvělým výchozím bodem. Doporučujeme všem, kteří chtějí svou dovolenou strávit v klidném prostředí, v blízkosti nákupních možností a zábavy.

Ubytování:

Pěkná dvoulůžková studia s možností až 2 přistýlek pro děti do 12 let nebo jedné přistýlky pro dospělého, klimatizace (5 /den), kuchyňský kout, lednice, koupelna a balkon.

Stravování:

Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze v hotelu Akti Arillas (snídaně bufet, večeře servírované).

Příbuzné produkty:

Studia Kapitan 7 nocí

Způsob prodeje:

na vyžádání

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000