crosssearch

Studia Golden Sand

Řecko, Korfu

Studia se nacházejí přímo u písečné pláže, v malebné zátoce oblíbeného letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu). Jsou umístěna ve dvou jednopatrových domech - postavených za sebou v pěkné zahradě. V blízkosti studií se nachází obchody, restaurace, bary a typicky řecké taverny,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Studia se nacházejí přímo u písečné pláže, v malebné zátoce oblíbeného letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu). Jsou umístěna ve dvou jednopatrových domech - postavených za sebou v pěkné zahradě. V blízkosti studií se nachází obchody, restaurace, bary a typicky řecké taverny, kde můžete ochutnat výborné místní speciality. Odpočinek na pláži si můžete zpestřit širokou nabídkou vodních sportů nebo procházkami do okolí. V letovisku se nachází také půjčovna aut, motorek a kol, což vybízí k výletům po ostrově. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří hledají klidnou a pohodovou dovolenou a krásné koupání.

Ubytování:

Standardně zařízená studia s možností až 2 přistýlek pro děti do 12 let nebo s přistýlkou pro jednoho dospělého, vybavený kuchyňský kout, lednice a koupelna. Součástí studií je veranda s posezením a výhledem na moře nebo do zahrady.

Stravování:

Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu v hotelu Alkyon.

Příbuzné produkty:

Studia Golden Sand 7 nocí

Způsob prodeje:

na vyžádání

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000