crosssearch

Studia Christina

Řecko, Korfu

Poloha: Tento menší rodinný pension se nachází v klidnější části letoviska. Prostorná studia se nacházejí v zahradě, kterou můžete využít pro odpočinek. Písečná pláž je 100 m od pensionu, najdete zde velký výběr vodních sportů. Centrum, kde jsou restaurace, taverny, kluby,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento menší rodinný pension se nachází v klidnější části letoviska. Prostorná studia se nacházejí v zahradě, kterou můžete využít pro odpočinek. Písečná pláž je 100 m od pensionu, najdete zde velký výběr vodních sportů. Centrum, kde jsou restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a promenáda městečka, je vzdálené asi 10 min. příjemnou procházkou, ale i v okolí studií najdete obchody s potravinami, taverny a restaurace.

Vybavení Hotelu:

Prostorná studia se nacházejí v zahradě, kterou můžete využít pro odpočinek. Hosté ubytovaní ve studiích mají možnost využívat bazén u blízkého hotelu Golden Sands (delegát Vás bude informovat).

Vybavení pokoje:

Prostorná studia pro 2 a 3 osoby s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, terasa se zahradním nábytkem.

Pláž & plážový servis:

Písečná pláž se nachází 100 m od studií. Plážový servis a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Stravování:

Stravování není u studií zajištěno. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a taveren

Poznámka:

Toto ubytování doporučujeme hlavně rodinám s dětmi pro jejich prostornost, ale i všem ostatním, kteří chtějí strávit klidnější dovolenou, ale přesto v dosahu centra se zábavou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000