crosssearch

Spiros a Maria

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Apartmánový hotel se 3 budovami a s bazénem se nalézá velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos v severní části letoviska. Na písečnou pláž se dostanete za pár minut po místní komunikaci a pak po schodech (cca 50 schodů). V jedné budově hotelu je recepce, restaurace a...

Konečná cena za osobu od: 9 069 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

apartmánový hotel se 3 budovami a s bazénem se nalézá velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos v severní části letoviska. Na písečnou pláž se dostanete za pár minut po místní komunikaci a pak po schodech (cca 50 schodů). V jedné budově hotelu je recepce, restaurace a bar a v dalších budovách jsou studia.

Vybavení a služby hotelu

bazén, dětské brouzdaliště a rodinná restaurace a bar.

Informace o ubytování

2-3 lůžka
se snídaní
- možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Spiros a Maria)

Stravování

jídlo se podává na zastřešené terase poblíž bazénu. Mírně rozšířená kontinentální snídaně je zahrnutá v ceně. Večeře doporučujeme připlatit (2 chody a salát pro 2 osoby).

Ubytování

studia jsou v 1. patře nebo v přízemí. Všechna studia směřují k moři. Ze zastíněných balkónů studií v 1. patře je výhled na moře a ze studií v přízemí je výhled do zahrady. K dispozici je i studio se 3. lůžkem (rozkládací gauč pro dítě do 12 let). Prostorná studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), fénem, trezorem a TV. V domě je Wi-Fi a na vyžádání dětská postýlka.

Hodnocení

největší předností domu je výborná poloha, velmi rychlá dostupnost skvělé písečné pláže a přívětivý přístup celé rodiny k hostům. Poskytování komplexních služeb je další předností tohoto hotelu.

Vzdálenosti

od pláže Agios Stefanos: cca 30 m + cca 50 schodů
od centra Agios Stefanos: cca 150 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 28 termínů

Celkem 28 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000