crosssearch

Sokratis I., II

Řecko, Korfu

Kapacita: 4 studia a 4 apartmány Dva růžové domy Sokratis stojí jako dvojčata přímo na dlouhé písečné pláži nazvané Agios Petros. Do centra rušného letoviska Kavos s neutichajícím denním i nočním životem je to přibližně 1,1 km, nejbližší supermarket je vzdálený pouze 100 m....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 4 studia a 4 apartmány

Dva růžové domy Sokratis stojí jako dvojčata přímo na dlouhé písečné pláži nazvané Agios Petros. Do centra rušného letoviska Kavos s neutichajícím denním i nočním životem je to přibližně 1,1 km, nejbližší supermarket je vzdálený pouze 100 m. V obou domech najdete v přízemí jedno studio pro 2-3 osoby a apartmán se dvěma oddělenými místnostmi pro 4-5 osob. Stejné rozmístění pokojů je i na poschodí. Všechna studia i apartmány jsou jednoduše zařízeny, mají kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, koupelnu/WC a balkón. Ze všech pokojů je výhled na moře, buď úplně otevřený nebo částečně zacloněný korunami stromů. Trezor na recepci je zdarma.

Přímo u apartmánů je taverna Sokratis, kde dva bratři – majitelé domů i restaurace – nabízejí fantastické místní grilované a rybí speciality.

Pokud si hosté pochutnají na dobrém jídle v jejich taverně, lehátka a slunečníky na pláži mají k dispozici zdarma. V restauraci je možné si doobjednat polopenzi – pestrou servírovanou snídani a servírovanou večeři (předkrm, hlavní jídlo – výběr ze šesti druhů, dezert). I ti nejmenší mají v taverně o zábavu postaráno – mezitím co se rodiče osvěží ledovou kávou či chutným řeckým pivem, jejich ratolesti si mohou hrát na dětském hřišti bez toho, aniž by je dospělí ztratili z dohledu. Zábavu si najdou i starší, jak hraním biliardu či stolního tenisu. Milí, pohostinní a stále se usmívající majitelé také přispějí k příjemně strávené dovolené. Perfektní poloha domu mimo rušné bary či frekventované cesty zabezpečí ideální dovolenou pro rodiny s dětmi a stejně tak i pro páry, které chtějí kombinovat klidné ubytování s pestrým nočním životem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000