crosssearch

Sofia

Řecko, Korfu

V klidné oblasti, uprostřed udržované zahrady s barevnými květy, našel své místo apartmánový dům Sofia. Vzhledem k tomu, že je dům situovaný ve slepé ulici, vytváří bezpečné prostředí i pro děti. Hosté domu mohou využívat bazén v sou­sedním domě Theodosia (za konzumaci) a v...

Konečná cena za osobu od: 4 671 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V klidné oblasti, uprostřed udržované zahrady s barevnými květy, našel své místo apartmánový dům Sofia. Vzhledem k tomu, že je dům situovaný ve slepé ulici, vytváří bezpečné prostředí i pro děti. Hosté domu mohou využívat bazén v sou­sedním domě Theodosia (za konzumaci) a v blízkosti stojí i dům Yannis, rovněž s možností využití bazénu. Nejbližší pláž je vzdálená necelých 350 m, centrum Sidari s obchody, restauracemi, tavernami asi 500 m. Možnost parkování v areálu.

Kapacita

5 apartmánů

Ubytování / Vybavení

velmi vkusně zařízené, prostorné apartmány s 2 oddělenými ložnicemi pro 4 osoby, jeden apartmán v samostatné budově (vedle hlavní budovy), dřevěný nábytek zajímavé doplňky, vybavený kuchyňský kout, dvouplotýnkový vařič, lednička, základní nádobí, konvice, topinkovač, koupelna (sprcha, WC), balkon nebo prostorná terasa.

Stravování

bez stravy

Náš názor

pohodlné, vkusně zařízené apartmány kde je kladen důraz i na malé detaily. Milí majitelé se snaží o vytvoření domácího prostředí. Doporučujeme pro rodiny s dětmi, stejně jako pro menší skupiny. Náš tip!

Pláž

350 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000