crosssearch

Semeli

Řecko, Korfu

Hotel Semeli je malý rodinný hotel, který se nachází na severním pobřeží Korfu v letovisku Roda. Klidnější turistické letovisko se stalo velmi vyhledávaným místem pro trávení dovolené. V okolí naleznete restaurace, bary, kavárny a obchody.

Konečná cena za osobu od: 10 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Semeli

je malý rodinný hotel, který se nachází na severním pobřeží Korfu v letovisku Roda. Klidnější turistické letovisko se stalo velmi vyhledávaným místem pro trávení dovolené. V okolí naleznete restaurace, bary, kavárny a obchody. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 35 kilometrů a cca 36 kilometrů leží hlavní město Korfu.

UPOZORNĚNÍ HOTEL JE POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Vybavení hotelu:

Hotel pro své hosty nabízí venkovní bazén s lehátky a slunečníky, restauraci, 2 bary, lobby se satelitní TV a zahradu.

Pro děti:

Hotel je pouze pro dospělé!

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, potápěčské centrum. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Nejbližší pláž se nachází cca 350 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Stravování:

Snídaně formou bufetu od 7:30 do 9:30 Složení programu je orientační. Změna složení i časů je vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém a jednolůžkovém pokoji. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek), telefonem, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek:

Wi-Fi připojení, klimatizace, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 75 termínů

Celkem 75 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000