crosssearch

Sea Breeze

Řecko, Korfu

Dům se nachází v klidném prostředí, součástí je krásný bazén s dětskou oddělenou částí a před domem je vynikající řecká taverna. Snack bar, restaurace (před domem), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, wifi (v areálu bazénu a restaurace zdarma).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Dům se nachází v klidném prostředí, součástí je krásný bazén s dětskou oddělenou částí a před domem je vynikající řecká taverna.

Vybavení

Snack bar, restaurace (před domem), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, wifi (v areálu bazénu a restaurace zdarma).

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem přímo u ubytování. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty a půjčení motorových člunů za poplatek.

Ubytování

Apartmány pro 4 osoby mají 2 oddělené ložnice a kuchyňku (lednička, vybavený kuchyňský kout a varná konvice), koupelnu (sprchový kout), WC, klimatizací (za poplatek) a balkonem. Studia dvoulůžková s možností přistýlky mají 1 ložnici, kuchyňku (stejně vybavenou jako apartmány), koupelnu (sprchový kout), WC, klimatizaci (za poplatek) a balkon.

Stravování

Kromě vlastního vaření doporučujeme navštívit domácí tavernu přímo před domem nebo místní taverny a restaurace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000