crosssearch

Luxusní komplex v krásném prostředí pro klidnou dovolenou nedaleko živého střediska, ale přesto nabízející pohodu pro vaši relaxaci. Krásná písčitá pláž. Moderní hotel postavený v roce 2001 se nachází přímo na širokých, písčitých plážích střediska Agios Georgios & jedněch z...

Konečná cena za osobu od: 19 265 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní komplex v krásném prostředí pro klidnou dovolenou nedaleko živého střediska, ale přesto nabízející pohodu pro vaši relaxaci. Krásná písčitá pláž.

Pláž: přímo u písčité pláže

Typ stravy: all inclusive

Poloha: moderní hotel postavený v roce 2001 se nachází přímo na širokých, písčitých plážích střediska Agios Georgios – jedněch z nejkrásnějších pláží na Korfu. Hotel je usazený na západním pobřeží ostrova, mezi úchvatnými přírodními písečnými dunami, nedaleko samotného centra Agios Georgios. Tam můžete dojít příjemnou procházkou a navštívit místní obchody, restaurace a bary.

Vybavení: recepce, 2 restaurace (moderně zařízené s vkusnými doplňky od Versace Studio), několik barů, bazén, velký venkovní amfiteátr, kde probíhají animační programy, supermarket, tenis, kulečník.

Ubytování: prostorné pokoje, luxusně vybaveny ručně vyřezávaným nábytkem z týkového dřeva. Standardní pokoje s jednou přistýlkou, apartmány s možností 2 přistýlek. Klimatizace, SAT/TV, koupelna se sociálním zařízením, terasa.

Pro děti: dětský bazén, bohatý animační program, miniklub.

All inclusive: All inclusive: plná penze formou bufetu (včetně dětské stravy), lehké občerstvení 12.30–16.00 hod. (pizza, těstoviny, sendviče), ve vybraném čase zmrzlina (10.00–12.30 hod. a 15.00–19.00 hod.), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (včetně alkoholických a nealkoholických koktailů), bohatý animační program.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000