crosssearch

Roca Bella

Řecko, Korfu

Hotelový komplex vystavený terasovitě v mírném svahu nad tyrkysovým zálivem Ermones. Hotel je obklopený zelení a nabízí krásný panoramatický výhled na moře a okolní krajinu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex vystavený terasovitě v mírném svahu nad tyrkysovým zálivem Ermones. Hotel je obklopený zelení a nabízí krásný panoramatický výhled na moře a okolní krajinu. Oblázkovopísečná pláž se nachází 120 metrů od polohy hlavního bazénu. Hlavní město Korfu je vzdáleno 17 kilometrů, 18jamkové golfové hřiště pouze 1,5 kilometru, vodní park Aqualand 5 kilometrů.

Vybavení

Venkovní bazén olympijských rozměrů a dětský bazén s lehátky a slunečníky bez poplatku. Hlavní restaurace, bar u bazénu, snack bar, u kterého lze ochutnat místní grilované speciality, saláty a různé sladkosti. Sportovně založení klienti mohou využít posilovnu, tenisové kurty, stolní tenis nebo si mohou půjčit kolo. K vybavení patří také internetový kout, minimarket a miniklub pro děti. Příležitostně hotel pořádá hudební a taneční večery. Na pláži možnost provozování některých vodních sportů nebo potápění.

Ubytování

Klimatizované junior suity pro 2-4 osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, trezor, klimatizace a balkon nebo terasa. Suita je jedna místnost s obývací částí a kuchyňským koutem.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Relaxační pobyty

Lázeňské centrum má krytý bazén, jacuzzi, saunu, parní lázně a nabízí různé relaxační procedury.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000