crosssearch

Prinos

Řecko, Korfu

Nový dvoupodlažní dům ve svahu cca 800 m od vesnice Pelekas (středozápadní pobřeží). V prvním podlaží jsou 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, toaletou a vlasním vstupem na terasu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový dvoupodlažní dům ve svahu cca 800 m od vesnice Pelekas (středozápadní pobřeží). V prvním podlaží jsou 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, toaletou a vlasním vstupem na terasu. Ve druhém podlaží je vybavená kuchyně (lednice, sporák, se sklokeramickou deskou, trouba, mikrovlnka, myčka na nádobí a pračka) s jídelnou. Dále je zde oddělený kout s rozkládací pohovkou (pro 2 osoby) a malá koupelna se sociálním zařízením. Odtud výstup na horní terasu s krásným výhledem (z dálky je vidět na nejvyšší horu a částečně i na hlavní město a na vzdálené albánské hory). Klimatizace, vysokorychlostní internetové připojení, satelitní TV (se všemi běžně dostupnými českými programy) na boční terase bazén s pergolou, k dispozici je pojízdný gril na dřevěné uhlí. Dům má vlastní parkoviště.

Tři a půl kilometru je vzdálené 18-ti jamkové golfové hřiště. Směrem na západ ve vzdálenosti 1,5 km je nejbližší pláž Pelekas Beach, dále jsou zde pláže Kondos Gialos, Glifada a Mirtiotissa. Cca 2 km je vzdálen aquapark (Waterland). Nejbližší restaurace cca 200 m. Na kopci nad vesnicí Pelekas můžete přijít obdivovat krásné scenérie z vyhlídky "Císařský trůn" (Kaiser´s Trone).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000