crosssearch

Pelekas Beach

Řecko, Korfu

Poloha: Luxusní hotelový komplex se skládá ze 7 budov, budovy se nacházejí v mírném svahu nad zálivem s pláží. Hotel je obklopen zelení a nachází se na klidném místě, přímo u písčité pláže Glyfada, která je vzdálena pouhých 30 m. Hotelové budovy, restaurace, bar u bazénu a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Luxusní hotelový komplex se skládá ze 7 budov, budovy se nacházejí v mírném svahu nad zálivem s pláží. Hotel je obklopen zelení a nachází se na klidném místě, přímo u písčité pláže Glyfada, která je vzdálena pouhých 30 m. Hotelové budovy, restaurace, bar u bazénu a pláž jsou propojeny pozemní lanovkou. Tento hotelový komplex Vám určitě vzhledem ke své kvalitě služeb zajistí kvalitní a pohodlnou dovolenou.

Vybavení Hotelu:

V komplexu se nachází recepce se směnárnou, restaurace, bar, společenská místnost. Dále je hostům k dispozici pool bar, venkovní bazén, dětský bazén se slunečníky a lehátky (zdarma u bazénu). Hosté zde mají obchod se suvenýry či hotelové parkoviště. Město Kerkyra je vzdáleno 12 km - hotel nabízí svým klientům možnost využití hotelového shuttlebusu, který jezdí pravidelně do hlavního městečka (za poplatek cca 1,-EUR)

Vybavení pokoje:

V hotelu se nacházejí pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky a rodinné pokoje pro 4 osoby (na vyžádání). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, chlaničku (za příplatek), satTV, rádio, telefon, bezpečnostní schránku (za příplatek), klimatizaci, balkón nebo terasu.

Pláž & plážový servis:

Hotel se nachází přímo u jedné z nejhezčích písečných pláží ostrova. Plážový servis a vodní sporty jsou za poplatek.

Sport & Fitness:

Sportovcům je zde k dispozici tenisový kurt či biliár. 10km od komplexu se nachází golfové hřiště.

Stravování:

Polopenze je formou bohatého bufetu.

Pro děti:

Pro děti je zde dětský bazén a dětské hřiště.

Poznámka:

Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v komfortu a v klidném pobřeží u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000