crosssearch

Orange Groove

Řecko, Korfu

Krásný apartmánový komplex se nachází ve známém letovisku Benitses, které letí na zeleném východním pobřeží Korfu. Hlavní město od letoviska je vzdáleno cca 12km. I přes turistickou oblíbenost Benitses si oblast zachovává svou tradiční atmosféru i kouzlo. Oficiální kategorie...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Krásný apartmánový komplex se nachází ve známém letovisku Benitses, které letí na zeleném východním pobřeží Korfu. Hlavní město od letoviska je vzdáleno cca 12km. I přes turistickou oblíbenost Benitses si oblast zachovává svou tradiční atmosféru i kouzlo. Oficiální kategorie je 4*, prodejní je 3*.

Vybavení hotelu:

Bazén se slunečníky a lehátky.

Pláž a plážový servis:

Nejbližší pláž je vzdálena cca 200 m.

Stravování:

Snídaně (připravena na pokoji). Již přikoupení zájezdu nám prosím upřesněte jakou kávu vám mají na pokoji připravit (řecká káva, frappé či francouzská káva). V lednici budete mít připraveny cornflakes, mléko, vejce. Každý den u vašeho pokoje bude připraveno čerstvé pečivo a croissanty.

Vybavení pokoje:

V tomto komplexu nabízíme ubytování: Suite pro 2 - 4 osoby Villa pro 4 -5 osob Všechny typy ubytování mají vybavený kuchyňský kout (toustovač, varná deska, nádobí, kávovar atd.), balkon nebo terasu.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000