crosssearch

Nautilus Beach

Řecko, Korfu

Hotel Nautilus Beach se nachází na jednom z nejkrásnějších míst severovýchodního pobřeží, mezi hlavním městem Korfu a Kassiopi. Hotel je situován cca 20 km od letiště. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 17 km. Hotel se nachází na skalnatém výběžku a je tak vhodný pro potápění...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Hotel Nautilus Beach se nachází na jednom z nejkrásnějších míst severovýchodního pobřeží, mezi hlavním městem Korfu a Kassiopi. Hotel je situován cca 20 km od letiště. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 17 km. Hotel se nachází na skalnatém výběžku a je tak vhodný pro potápění a strávení aktivnější dovolené.

Vybavení hotelu:

Hotel disponuje recepcí, restaurací, venkovním bazénem, stolním tenisem.

Pro děti:

Dětské hřiště a dětský bazén.

Sport a zábava:

Venkovní bazén, stolní tenis.

Pláž a plážový servis:

U hotelu se nachází kamenitá pláž s upraveným molem, kde jsou lehátka a slunečníky. Hotel také zajišťuje denně shuttle bus na písečnou pláž Barbati.

Stravování:

Stravování formou polopenze.

Vybavení pokoje:

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), minibarem a balkonem.

Služby za poplatek:

Trezor, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000