crosssearch

Nafsika

Řecko, Korfu

Elegantní hotel v lůně voňavé přírody, leží necelých 350 m od krásné písečné pláže s doškovými slunečníky a před branami živé Dassie. Svým hostům nabízí klid a pohodu na sluneční terase u rozlehlého venkovního bazénu. Děti si rády pohrají v dětském bazénu a dospěláci zase...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Elegantní hotel v lůně voňavé přírody, leží necelých 350 m od krásné písečné pláže s doškovými slunečníky a před branami živé Dassie.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (nápoje k večeři nejsou v ceně). ALL INCLUSIVE za příplatek.ALL INCLUSIVE program zahrnuje: snídani, obědy, včeře formou bufetu * nápoje k snídani, obědu a večeři (místní výroby) * občerstvení u snack baru od 10:00-23:00 hod * alko i nealko nápoje u baru (místní výroby) od 10:00-23:00 hod * odpolední kávu se zákusky * sportovní aktivity pro děti i dospělé * řecké večery a disco tance

Hotel

Svým hostům nabízí klid a pohodu na sluneční terase u rozlehlého venkovního bazénu. Děti si rády pohrají v dětském bazénu a dospěláci zase ocení trochu pohybu na tenisovém kurtu (za poplatek). Radost všem udělají vodní sporty na pláži (za poplatek).

Pokoj

Dobře vybavené klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (s možností přistýlky), balkonem či terasou, fénem, telefonem a TV uspokojí i náročnější klienty. Lednice za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000