crosssearch

Michelangelo Village

Řecko, Korfu

Oceníte krásné přírodní a hornaté prostředí, možnosti sportovního vyžití a jednu z nejkrásnějších malých osad na Korfu na dosah.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oceníte krásné přírodní a hornaté prostředí, možnosti sportovního vyžití a jednu z nejkrásnějších malých osad na Korfu na dosah.

Poloha

Apartmánový hotelový komplex skládající se z více jak desítky budov vytváří malou vesničku. Vesnička je zasazena do zeleně a v okolí domků je zahrada s květinami, okrasnými keři, palmami a olivovníky. Domy jsou od sebe dostatečně vzdáleny, a tak Vám nabídnou soukromí. Do centra Kassiopi se dostanete po silnici asi za 15 minut, na pláž Votana (větší oblázky) se dostanete také asi za 15 minut. Vyhlášená oblázková pláž Avlaki je vzdálena asi 1,2 km. V okolí jsou taverny a další obchody. Přímo v hotelu je malý obchod.

Ubytování

Prostorná studia jsou v přízemí, v 1. nebo ve 2. patře. Terasy a balkóny směřují do zeleně nebo k bazénům. 2lůžková studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení hotelu

Recepce s barem a restaurací s celodenním provozem, 4 bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, fitness, sauna, malé dětské hřiště, biliár a koše na košíkovou. V recepci je sejf (za příplatek) a internetový koutek (za příplatek).

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Votana: cca 600 m.
Vzdálenost od centra Kassiopi: cca 600 m.
Vzdálenost od malého přístavu Kassiopi: cca 1 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000