crosssearch

Memento Kassiopi Resort

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný hotelový resort se rozkládá na klidném místě, uprostřed ostrovní zeleně s nádherným výhledem na pobřeží, pouhých 250 m od menší oblázkové pláže. Malou pěší procházkou se dostanete do centra Kassiopi s obchody, bary a tavernami.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Příjemný hotelový resort se rozkládá na klidném místě, uprostřed ostrovní zeleně s nádherným výhledem na pobřeží, pouhých 250 m od menší oblázkové pláže. Malou pěší procházkou se dostanete do centra Kassiopi s obchody, bary a tavernami. Hotelový minibus Vás zdarma doveze na vyhlášenou oblázkovou pláž Avlaki ( cca 1 km) či romantickou písečnou pláž Kaminaki, která patří mezi nejkrásnější na ostrově ( cca 1 km). Každý se tady může užít nejen klidu a romantiky, přírody a dlouhých procházek, ale i života v typicky řeckém městečku.

Stravování:

ALL INCLUSIVE program

Hotel:

Jako většina ostrovních resortů sestává z vilek postavených v řeckém stylu a je obklopen tropickou zahradou s květinami, palmami a olivovníky. K dovolenkové pohodě jistě přispějí 4 velké bazény se sluneční terasou, lehátky a slunečníky zdarma. Nechybí ani osvěžení u venkovního baru. Zázemí hotelu tvoří vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 2 bary, tenisové kurty, dětský bazén a koutek, posilovna, sauna, ping pong a minimarket. Hotel pořádá animační a večerní programy. Tento hotel je ideální pro klienty, kteří hledají klidnou dovolenou v krásné přírodě s all inclusive.

Pokoj:

Komfortní klimatizované 2-lůžkové pokoje ( možnost 1-2 přistýlek) jsou s příslušenstvím, TV/SAT, telefonem, lednicí, wi-fi a balkonem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000