crosssearch

Mayor Pelekas Monastery

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Hotel na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Korfu. A-la-carte restaurace se středomořskými specialitami. Ideální poloha k výletu do hlavního města.

Konečná cena za osobu od: 16 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hotel na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Korfu. A-la-carte restaurace se středomořskými specialitami. Ideální poloha k výletu do hlavního města.

Poloha

v mírném svahu s pěkným výhledem na moře. Centrum letoviska Pelekas s tavernami a možnostmi pro nakupování cca 1,7 km, kyvadlová doprava od hotelu zdarma. Kyvadlová doprava do města Korfu (cca 14 km) za poplatek. Transfer z letiště cca 60 min.

Pláž

přímo na dlouhé písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Pláž je považována za jednu z nejhezčích na celém ostrově. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení

renovovaný hotel v moderním designu disponuje 181 pokoji rozdělenými do hlavní budovy a terasovitě vystavěných vedlejších budov s výtahy maximálně o 7 patrech. Přijímací hala s recepcí, koutek s TV, WiFi připojení zdarma, restaurace, a-la-carte restaurace se středomořskými specialitami za poplatek, bary, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): malá chladnička k pronajmutí, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, DVD přehrávač, telefon, WiFi připojení, koupelna se sprchou, WC a fénem, balkon. Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): balkon s výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Joker pokoje (2S): terasa na stranu do přírody, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

plážový volejbal, lukostřelba, fitness, stolní tenis. Za poplatek: biliár a vodní sporty na pláži přes místní poskytovatel služeb.

Wellness

za poplatek: velký výběr masáží.

Zábava

mezinárodní animační program.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětské židličky a dětské postýlky na vyžádání zdarma. Za poplatek a na vyžádání možnost hlídání dětí.

Místní kategorie hotelu

4.

Platba kartou

VISA, MasterCard.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní a částečně dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 h. Snacky od 16:00 do 18:00 h. Zmrzlina. Na vyžádání možnost dietního stravování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3291 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000