crosssearch

Mayor Mon Repos Palace

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Mayor Mon Repos Palace jehož veřejné prostory jsou vybaveny nábytkem z 18. století, je na velmi atraktivním místě a poskytne Vám vynikající příležitost užít si hlavní město. Hotel není určen pro rodiny s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 15 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mayor Mon Repos Palace

 

Stylový hotel Mayor Mon Repos Palace v hlavním městě Korfu je postaven přímo v zálivu Garitsa a je odtud pěkný výhled na benátskou pevnost, malebný přístav a větrný mlýn. Stojí v klidné zóně na konci pěší promenády a vydáte-li se po ní, dojdete za pár minut do starobylého centra. Kousek za hotelem je městská pláž s hrubším pískem, která je zpoplatněna (cca 1,5 EUR/den). Naleznete zde malý bar a další služby. Na vykoupání můžete použít i úzkou písečnou pláž před hotelem.

Vzdálenosti:
Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 20 - 80 m.
Vzdálenost od centra ostrova Korfu: cca 550 m.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny WC, sprchou, balkónem, klimatizací, telefonem, malou ledničkou (za příplatek), TV/SAT, fénem a sejfem (za příplatek). Z balkónů a teras je přímý nebo boční výhled na moře, do zahrady nebo do městské zástavby. V hotelu j Mayor Mon Repos Palacesou 1lůžkové pokoje s výhledem do zástavby a zeleně.

Vybavení Hotelu

Recepce, výtah, malý bazén s fontánou s lehátky a slunečníky, pool bar, biliár, terasy s krásným výhledem na moře a Wi-Fi (ve veřejných prostorách).

Stravování

Bohatě rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu. Večeře, skládající se ze 4 chodů, je podávaná v kombinaci bufetu a obsluhy (za příplatek).
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1037 termínů

Celkem 1037 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000